Poniżej zamieściłam prawdziwe opinie moich klientów, którzy otrzymali ode mnie wsparcie psychologiczne.

Pani Monika pomogła mi w bardzo trudnym dla mnie czasie, po stracie bliskiej osoby. Pracowaliśmy raz w tygodniu i dodatkowo dostałem wskazówki, co robić samemu w domu. Dzięki temu że zająłem się sobą jestem teraz w nowym szczęśliwym związku.
\"\"
Waldemar P.
Przez całe życie jestem w różnych terapiach. Z Moniką pracuję od pół roku i widzę bardzo dużą różnicę w moim reagowaniu na to co dzieje się w moim życiu. Bardzo się cieszę, że Monika ma mnie pod swoimi skrzydłami. To bardzo ciepła i przyjazna osoba.
\"\"
Anonimowo
Jestem dzisiaj inną osobą. Nigdy nie przestanę pani za to dziękować.
\"\"
Kaśka,
po prostu Kaśka
Otrzymałem od Pani Moniki bardzo duże wsparcie psychologiczne w trudnym dla mnie momencie.
\"\"
Bartosz, Szczecin
Jak to dobrze, że są na świecie takie osoby, jak Ty Moniko, z otwartym sercem, przy których możemy się czuć bezpiecznie i być prowadzeni i zrozumieni. Dziękuję .
\"\"
Aga
Z całego serca polecam panią Monikę Miler, jestem pod wrażeniem jej umiejętności, które łączy z otwartością, ciepłem i zrozumieniem dla drugiego człowieka.
\"\"
Magdalena
Jestem wdzięczna losowi, że trafiłam na EFT. Z panią Moniką powoli układamy wszystko, czym wcześniej bałam się zająć. Sama nigdy nie byłabym w stanie tego zrobić. Czuję ogromną ulgę. Zaczynam pozytywnie widzieć świat dookoła mnie, wierzę, że tak już zostanie. Bardzo dziękuję Pani Moniko. Pani takt, spokój i opanowanie wciąż robią na mnie wrażenie. Dziękuję za to, że jest Pani przy mnie.
\"\"
Anna, Toruń
Jestem Pani tak wdzięczna, że nie potrafię wyrazić tego słowami. Teraz czuję taki spokój i jestem szczęśliwa. To, co Pani robi, jest niesamowite. Będę Panią polecać. Dziękuję.
\"\"
Jolanta

Przewijanie do góry